Котеджний комплекс «Маєток»

Ваш майбутній будинок

Ідеальний вибір для заміського будинку

Більше
ніж
просто
будинок

Котеджному комплексу "Маєток. Скарбниця Європи" притаманні всі цінності елітного заміського життя.

Так як ще на стадії проектування містечка закладалися основні переваги: екологічність, комфорт і гармонія у всьому, сучасність.

Сучасні будинки, які передають стиль Італійських провінцій, і побудовані за унікально розробленими проектами.

Унікальне розташування

Васильківські Карпати

Маєток — це елітний котеджний комплекс клубного типу, де панує атмосфера спокою та рівноваги. Мальовничі краєвиди, прекрасні ландшафти й чисте повітря — це все дає можливість насолодитися комфортом і розкішшю заміського життя преміум-класу.

У котеджному комплексі є 2 містечка. Обирайте свій котедж в:

  • "Перлина Італії" (вже побудовано 104 котеджі, у продажі залишилося декілька будинків)
  • “VIP Club” (нове котеджне містечко, 34 будинки)
Зв'язатися з консультантом
Загальна стилістика комплексу

Венеціанська Рив’єра

Саме для Вас німецький архітектор Занді Клеменс підібрав найкращі матеріали та розробив 14 проектів будинків, які представляють собою єдиний архітектурний ансамбль в стилі Італійської Рив'єри.

Зв'язатися з консультантом
СЕРВІСНА СЛУЖБА КЛАСУ ЛЮКС

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Зв'язатися з консультантом

Завдяки цілодобовій  охороні всього комплексу і постійному відео спостереженню, Ви можете не хвилюватися за затишок та комфорт у Ваших домівках.

Сервісна служба нашого містечка дає Вам можливість не відволікатися від заміського життя на різні побутові клопоти і завдання.

Прибирання сміття та снігу взимку, підтримка роботи каналізаційної системи, чистота доріг - все це тепер завдання котеджного містечка.

Зв'язатися з консультантом
Зв'язатися з консультантом
ПЕРЕВАГИ ЖИТТЯ В котеджному комплексі «Маєток»

ОАЗИС, ДЕ ВИ знайдете будинок МРІЇ

17

садівників

46

співробітників сервісної служби

152  га

загальна площа комплексу

45  га

загальна площа лісопаркової зони

Зв'язатися з консультантом
ІДЕАЛЬНИЙ ВИБІР ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

Маєток. Перлина Італії

Комплекс побудований в унікальній місцевості: її ландшафт абсолютно не поступається природним красотам Середземноморських країн. Тут є ліс, березовий гай, паркові зони, озера. Щоб відтворити чарівність Італії, архітектор розробила 14 проектів будинків, які стали основою для будівництва. У стилі чудових котеджів гармонійно поєднуються вишуканість і простота, виражена в сонячних м'яких відтінках.

На 18 гектарах землі котеджного містечка «Маєток. Перлина Італії » побудовано 104 елітних котеджі в італійському стилі, які затишно розташувалися на ділянках від 12 до 25 соток.

Як обрати затишний та атмосферний заміський будинок

«Маєток. Скарбниця Європи »- це перший в Україні котеджний комплекс преміум-сегменту, лауреат гран-прі конкурсу «Найкраще котеджне містечко» з 2007 по 2016 роки Всеукраїнського незалежного конкурсу «Котеджне містечко року».

Безперечні переваги комплексу - унікальний природний ландшафт з лісовою зоною і мальовничим озером, вигідне місце розташування і відмінна транспортна доступність.

Комплекс розташований в екологічно чистому районі Київської області неподалік від села Іванковичі, в 8 км від Києва.

Котеджне містечко «Перлина Італії» - перше клубне містечко елітного котеджного комплексу «Маєток». Містечко розташоване на мальовничих пагорбах під Києвом, оточене лісом та березовим гаєм. Краса місцевості дає можливість порівнювати її з італійською Тосканою.

 

Зв'язатись з консультантом