Ми продаємо не лише будинки

Послуги

01
Дитячий садок «Дрімляндія»

Для маленьких жителів котеджного комплексу Маєток працює освітній центр «Дрімляндія». Це унікальне місце для яскравої  творчості та успішного навчання дітей, де кожна дитина може відчути  свою індивідуальність, пізнати світ, знайти нових друзів.

У комплексі Маєток завдяки заняттям на природі, діти мають можливість пізнати всю красу та суть навколишнього світу. Тут кожна дитина знайде домашній затишок, доброзичливу атмосферу персоналу, ігри і заняття на свіжому повітрі. Викладачі та вихователі центру - це фахівці, які мають фахову кваліфікацію та покликані дарувати радість і знання дітям.

Для маленьких жителів МАЄТКА у нас відкриті 3 групи: 3-4 років, 4-5 років, 5-6 років.

02
Будівельні роботи

Обравши нашу компанію, Ви отримаєте надійного партнера і можете бути впевнені в тому, що отримаєте якісну, своєчасну і націлену на позитивний результат допомогу. Фахівці нашої компанії готові виконати для Вас повний цикл ремонтно-будівельних робіт на найвищому рівні, починаючи з підготовки проекту замовлення до здачі «під ключ».

Індивідуальний підхід і взаєморозуміння із замовником на всіх стадіях реалізації проекту - ось формула нашої роботи з Вами. Одним з головних переваг також є адекватна цінова політика і надання гарантій на всі види робіт.

03
Авторський нагляд

Всі, хто вже проходив випробування будівельними, ремонтними або іншими видами комплексних робіт, знають, що в процесі виникає безліч питань. Всі вони вимагають швидкого і кваліфікованого вирішення, а для цього потрібен досвід і знання. Щоб тримати під жорстким контролем всі роботи, потрібно досить часто відвідувати об'єкт. Саме під час таких відвідувань вирішуються різні питання, коригується дизайн проект, погоджується закупівля і заміна матеріалів.

Компанія МАЄТОК готова надати послуги Авторського нагляду, які дозволять замовнику отримати додаткові гарантії, знизити ризики та підвищити якість виконання проекту.

04
Ландшафтний дизайн

Коли будівництво або ремонт добігають до кінця, настає час зайнятися озелененням та благоустроєм присадибної ділянки.

Сучасний ландшафтний дизайн - це не просто проект або малюнок, а цілий комплекс робіт, пов'язаних продуманим рішенням і спрямованих на створення неповторної атмосфери на території заміського будинку.

Головне завдання ландшафтного дизайну - створення гармонії і краси в поєднанні зі зручним використанням інфраструктури будівель. І ми раді запропонувати Вам такі послуги на високому професійному рівні.

Зв'язатись з консультантом