Слідкуйте на нашим містечком

Новини

В очікуванні дня Святого Миколая

День Святого Миколая Чудотворця відзначають 19 грудня, в середині першого зимового місяця. З року в рік маленькі українці чекають подарунків від Святого Миколая, який традиційно залишає їх під подушками або у взутті. Всі вірять в його чудеса і в те, що подарунки він приносить тільки слухняним.

День Андрія - одне з перших зимових свят

Назва походить від імені апостола Андрія Первозданного. Ніч напередодні є часом для дівочого ворожіння - вважалося, що дівчатам та юнакам в ніч на Андрія являються образи їх суджених.

Легенди Васильківських Карпат

Свою назву мальовнича місцевість під Києвом, де розташовується котеджний комплекс "Маєток", здобула завдяки пагорбам, укритих зеленими лугами і оточеними змішаним лісом. Первозданна краса природи, що зачаровує, спів птахів і чисте повітря - всього в 15 хвилинах їзди від шумного мегаполісу.

Хелловін разом з «Дрімляндією»

Хелловін - квест в дитячому садочку Елітного котеджного комплексу «Маєток». Ребуси, кросворди, захоплюючі загадки і солодкі винагороди - наше свято Хелловін в Дрімляндіі вдалось.

П'ять принципів успішної творчості

Творчі здібності потрібно починати розвивати з народження. Це надасть дитині можливість навчитися мислити не по шаблоном. А зараз цінується саме креативність, нестандартність. Тому з дитинства привчайте дітей до творчого підходу в найповсякденніших ситуаціях, заохочуючи допитливість і прагнення до новизни.

ТОП-3 факторів при виборі котеджного містечка

На що Ви звертаєте увагу при виборі будинку за містом? Виходячи з досвіду наших жителів, можна виділити 3 основні чинники, які впливають на якість життя за містом.

Осіннє розмаїття барв в МАЄТКУ

Золота осінь - час, надихаючий на творчість. Так і хочеться розфарбувати outdoor-простір мальовничою палітрою природи. Поєднуючи види і відтінки сезонних квітів, ландшафтні дизайнери котеджного комплексу Маєток створюють просто чарівні композиції!

Зв'язатись з консультантом