Про котеджний комплекс

МАЄТОК

ЗРАЗОК ЕСТЕТИКИ ТА КОМФОРТУ

«Маєток: Скарбниця Європи»

Перший в Україні котеджний комплекс преміум-сегменту, лауреат гран-прі конкурсу «Краще котеджне містечко» з 2007 по 2016 роки та Всеукраїнського незалежного конкурсу «Котеджне містечко року».

Безперечні переваги Комплексу - унікальний природний ландшафт з лісовою зоною і мальовничим озером, вигідне місце розташування і відмінна транспортна доступність.

Комплекс розташований в екологічно чистому районі Київської області неподалік від села Іванковичі, в 11 км від Києва. Рівновіддалений від двох трас: Обухівської та Одеської, які завдяки своєму сучасному покриттю та великій пропускній здатності вважаються одними з кращих в Україні.

У «МАЄТКУ» все передбачено для створення комфортного, затишного заміського оточення, вираження своєї індивідуальності. Архітектура і ландшафт котеджного комплексу «Маєток» засновані на архітектурних традиціях країн Середземномор'я: Італії, Греції, Іспанії та Франції. Лаконічні сучасні архітектурні форми, мальовничі ландшафтні рішення, використання екологічних матеріалів в природній кольоровій гамі - основа неповторної концепції елітного комплексу «Маєток». Його стиль - вишуканий мінімалізм, покликаний підкреслити красу навколишньої природи.

ПЕРЛИНА ІТАЛІЇ

Котеджне містечко «Перлина Італії»

Перше клубне містечко елітного котеджного комплексу «Маєток». Містечко розташоване на мальовничих пагорбах під Києвом, оточене лісом та березовим гаєм. Краса місцевості дає можливість порівнювати її з італійською Тосканою.

До продажу пропонуються котеджі як з вільним плануванням, так і «під ключ». Загальна площа будинків від 230 до 700 кв.м. До будинків підведені централізовані комунікації: системи водопостачання, електроенергії та каналізації, доступна послуга підключення цифрової телефонної лінії і оптико-волоконного кабелю.

Особливу індивідуальність котеджного містечка «Маєток. Перлина Італії» надає розвинена інфраструктура, яка передбачає наявність всього необхідного для заміського життя.

380442995390

ПЛОЩА МІСТЕЧКА
18 га
КІЛЬКІСТЬ котеджів
104
ПЛОЩА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК
від 12 до 25 соток
ПЛОЩА БУДИНКІВ

від 230 м2 до 700 м2

Vip Club

Котеджне містечко "Vip Club"

Котеджне містечко Маєток Vip Club, що входить до складу комплексу «Маєток», це друге клубне котеджне містечко елітного класу.

"VIP Маєток" — це клубне котеджне містечко, що входить до складу комплексу «Маєток». Створене у витонченому стилі — "Сучасна класика". Високохудожні архітектурні форми та досконалість конструкцій надають містечку витонченість та гармонію.

Просторі ділянки з індивідуальним виходом до річки, зоною відпочинку біля озера та березовим гаєм, допоможуть Вам насолодитися неповторною атмосферою комплексу.

 На території загальною площею 9 га передбачено будівництво 32 сучасних котеджів преміум-класу площею 240-300 кв.м. Ділянки 15-20 соток

ПЛОЩА МІСТЕЧКА

9 га

КІЛЬКІСТЬ котеджів
32
ПЛОЩА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

від 15 до 25 соток

ПЛОЩА БУДИНКІВ

240 м2 - 300 м2

Слідкуйте за наши містечком
Новини

В очікуванні дня Святого Миколая

День Святого Миколая Чудотворця відзначають 19 грудня, в середині першого зимового місяця. З року в рік маленькі українці чекають подарунків від Святого Миколая, який традиційно залишає їх під подушками або у взутті. Всі вірять в його чудеса і в те, що подарунки він приносить тільки слухняним.

День Андрія - одне з перших зимових свят

Назва походить від імені апостола Андрія Первозданного. Ніч напередодні є часом для дівочого ворожіння - вважалося, що дівчатам та юнакам в ніч на Андрія являються образи їх суджених.

Переглянути всі новини
Зв'язатись з консультантом