П'ять принципів успішної творчості

П'ять принципів успішної творчості

1.БУТИ ДЛЯ ДИТИНИ ПРИКЛАДОМ ДОПИТЛИВОСТІ  ТА  ПРАГНЕННЯ ДО НОВИЗНИ

Освоюйте разом з дитиною ролики або настільний теніс, згадайте, що в дитинстві мріяли стати живописцем - беріть уроки у майстра разом з малюком. Та хіба мало цікавих занять знайдеться для життєрадісних людей.

2.СТВОРИТИ ТВОРЧУ АТМОСФЕРУ

Якщо батьки і старші брати-сестри дитини цікаво проводять дозвілля - для малюка це стає нормою. Він теж буде шукати для себе щось цікаве. І його творчий потенціал в якійсь сфері обов'язково реалізується. Малюк інтуїтивно знайде те, в чому буде кращим, і від чого буде отримувати задоволення.

3.ЗАОХОЧУВАТИ, А НЕ ЗМУШУВАТИ

Не обмежуйте свободу прояву творчості у дитини, нав'язуючи своє бачення. Якщо в родині хтось прекрасно грає на фортепіано, не факт, що у малюка до цього є талант і прагнення. Набагато ефективніше - заохочувати бажання дитини, навіть якщо вони не входили у ваші плани.

4. РОЗШИРЮЙТЕ КОЛО ІНТЕРЕСІВ

Дитина повинна розуміти, що світ набагато більше того, що вона бачить з вікна. Нехай малюк сам обере, що йому до душі.

5. НЕ КРИТИКУВАТИ

Одна з найсерйозніших помилок, яку допускають багато батьків, - виправляти і критикувати творчість малюка. Зараз цінується саме креативність, нестандартність. Тому з дитинства привчайте дітей до творчого підходу в самих повсякденних ситуаціях, заохочуючи допитливість і прагнення до новизни.