Про котеджний комплекс

МАЄТОК «ПЕРЛИНА ІТАЛІЇ»

ЗРАЗОК ЕСТЕТИКИ ТА КОМФОРТУ

«Маєток: Скарбниця Європи»

Перший в Україні котеджний комплекс преміум-сегменту, лауреат гран-прі конкурсу «Краще котеджне містечко» з 2007 по 2016 роки та Всеукраїнського незалежного конкурсу «Котеджне містечко року».

Безперечні переваги Комплексу - унікальний природний ландшафт з лісовою зоною і мальовничим озером, вигідне місце розташування і відмінна транспортна доступність.

Комплекс розташований в екологічно чистому районі Київської області неподалік від села Іванковичі, в 11 км від Києва. Рівновіддалений від двох трас: Обухівської та Одеської, які завдяки своєму сучасному покриттю та великій пропускній здатності вважаються одними з кращих в Україні.

У «МАЄТКУ» все передбачено для створення комфортного, затишного заміського оточення, вираження своєї індивідуальності. Архітектура і ландшафт котеджного комплексу «Маєток» засновані на архітектурних традиціях країн Середземномор'я: Італії, Греції, Іспанії та Франції. Лаконічні сучасні архітектурні форми, мальовничі ландшафтні рішення, використання екологічних матеріалів в природній кольоровій гамі - основа неповторної концепції елітного комплексу «Маєток». Його стиль - вишуканий мінімалізм, покликаний підкреслити красу навколишньої природи.

ПЕРЛИНА ІТАЛІЇ

Котеджне містечко «Перлина Італії»

Перше клубне містечко елітного котеджного комплексу «Маєток». Містечко розташоване на мальовничих пагорбах під Києвом, оточене лісом та березовим гаєм. Краса місцевості дає можливість порівнювати її з італійською Тосканою.

До продажу пропонуються котеджі як з вільним плануванням, так і «під ключ». Загальна площа будинків від 230 до 700 кв.м. До будинків підведені централізовані комунікації: системи водопостачання, електроенергії та каналізації, доступна послуга підключення цифрової телефонної лінії і оптико-волоконного кабелю.

Особливу індивідуальність котеджного містечка «Маєток. Перлина Італії» надає розвинена інфраструктура, яка передбачає наявність всього необхідного для заміського життя.

ПЛОЩА МІСТЕЧКА
18 га
КІЛЬКІСТЬ котеджів
103
ПЛОЩА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК
від 12 до 25 соток
ПЛОЩА БУДИНКІВ

від 230 м2 до 700 м2

Діамант Греції

Котеджне містечко «Діамант Греції»

Котеджне містечко «Діамант Греції», що входить до складу комплексу «Маєток», це друге клубне котеджне містечко елітного класу, зараз на стадії проектування. Як і перше містечко комплексу, «Діамант Греції» відображає дух країни, в честь якої його було названо. Колонадний система архітектурної композиції, в якій гармонійно поєдналися високохудожні архітектурні форми і досконалість конструкцій, цілком передає чарівність архітектури античної Греції. Неповторний образ містечку надають озеро, річка і мальовничий березовий гай. На території загальною площею 9,2 га передбачено будівництво 31 сучасного котеджу площею 200-400 кв.м., кожен з яких має вихід до річки.

ПЛОЩА МІСТЕЧКА

9,2 га

КІЛЬКІСТЬ котеджів
31
ПЛОЩА ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК

від 12 до 25 соток

ПЛОЩА БУДИНКІВ

200 м2 - 400 м2

«Маєток» - це чудесний куточок для заміського життя

Пройтися по «МАЄТКУ»

Слідкуйте за наши містечком
Новини
Хелловін разом з «Дрімляндією»

Хелловін - квест в дитячому садочку Елітного котеджного комплексу «Маєток». Ребуси, кросворди, захоплюючі загадки і солодкі винагороди - наше свято Хелловін в Дрімляндіі вдалось.

П'ять принципів успішної творчості

Творчі здібності потрібно починати розвивати з народження. Це надасть дитині можливість навчитися мислити не по шаблоном. А зараз цінується саме креативність, нестандартність. Тому з дитинства привчайте дітей до творчого підходу в найповсякденніших ситуаціях, заохочуючи допитливість і прагнення до новизни.

ТОП-3 факторів при виборі котеджного містечка

На що Ви звертаєте увагу при виборі будинку за містом? Виходячи з досвіду наших жителів, можна виділити 3 основні чинники, які впливають на якість життя за містом.

Переглянути всі новини
Зв'язатись з консультантом